نحوه ی لکه گیری محصولات چوبی بعد از خرید هر یک از وسایل چوبی منزل مانند مبل ، آینه کنسول ، ویترین و … ، ممکن است بعد از خرید محصول و هنگام جابجایی آسیب ببینند و یا حتی در اثر اتفاق دار خراشیدگی شوند.

راهکار مناسب برای رفع این ایراد چیست؟

برای رفع این ایراد راه های مناسب و متعددی وجود دارند مانند ارسال به رنگکاری ها و یا کارگاه های مبلمان اما یکی از راحت ترین راه ها ، رفع ایراد توسط خود شماست. برای خراشیدگی های جزئی میتوانید از ماده ای به نام شاپان استفاده کنید. این نوع محصول را میتوانید از رنگ و ابزاری ها و یا ابزار یراقی ها تهیه کنید.

طرز مصرف شاپان به این صورت هست که مقداری از مایع را به ابر یا پنبه آغشته ، سپس به سطح مورد نظر خودتان بزنید ، نکته ی مهم اینجاست که اثر شاپان روی دیگر قسمت ها نمی ماند و فقط سطح آسیب دیده را پنهان می کند.

اگر سطح آسیب دیدگی محصول شما بیشتر از یک خط خوردگی معمولی است ، مشکلی ندارد ، این هم راه حل خانگی دارد.

شما به ابزار یراقی ها و یا رنگ و ابزاری ها مراجعه و بتونه فوری چوب و لکه گیر چوب (با توجه به رنگ محصول خودتان ) را خریداری کنید . سپس با استفاده از دو جسم صاف مانند کاردک کوچک یا حتی دو عدد کارت ویزیت و … سطح مورد نظر خودتان را پر کنید و به نسبت زاویه ی آسیب دیده با جسم صاف ، بتونه را تراز کنید. بعد از خشک شدن بتونه فوری مقداری رنگ را به پنبه یا فوم آغشته کنید و به سطح مورد نظر بزنید.

تمامی محصولات فروشگاه چوبرمارکت ، همراه با مقداری لکه گیر ارسال می شوند ، برای دیدن محصولات تخفیف خورده میتوانید اینجا را کلیک کنید.